Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010. Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik pomocniczy produkcji / Zakłady Tytoniowe
Opis stanowiska: praca na produkcji w systemie zmianowym, praca przy obsłudze maszyn
Wymagania: zdolności manualne i dokładność, dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym, zaangażowanie, mile widziane doświadczenie na produkcji
Oferujemy: umowę o pracę tymczasową (gwarancja odprowadzenia składek), wynagrodzenie 11,50 brutto/h po przepracowaniu 168h 12,56 brutto/h, 85 zł brutto dodatku za pracę w niedziele, 4.4 zł dodatku brutto do każdej przepracowanej godziny w porze nocnej
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji – CV za pomocą pola tekstowego lub pod numerem telefonu.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcą oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawę o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926).”

Kontakt: e-mail: Izabela.Grodzicka@workservice.pl tel. 508 040 070

zobacz ogłoszenia podobne