Firma Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba zlokalizowana w Rzezawie, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Operatora Wózka Widłowego /Magazynier.
Zakres obowiązków:
- sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie półfabrykatów i produktów (produkty niespaletyzowane) zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
- załadunek dostaw,
- dbanie o porządek na hali i na placu,
- pomoc na magazynie w ramach zastępstwa,
Wymagania:
- uprawnienia na wózek widłowy (umiejętność obsługi wózka z bocznym załadunkiem będzie dodatkowym atutem),
- min. roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku – doświadczenie w transporcie i składowaniu produktów niespaletyzowanych,
- doświadczenie w wysokim składowaniu będzie dodatkowym atutem,
- rzetelność i dokładność,
Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat po 2 tygodniowym okresie próbnym,
- pracę w systemie zmianowym,
- dodatkowe benefity pracownicze i przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail z dopisaną w temacie wiadomości nazwą stanowiska

Kontakt: e-mail: praca@arcom.net.pl

zobacz ogłoszenia podobne