Opis stanowiska:
prowadzenie i obsługa sklepu internetowego
kompletowanie i aktualizacja informacji o ofercie sprzedażowej
doradztwo w zakresie oferowanych produktów
realizacja zamówień
przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
analizowanie rynku pod kątem kampanii reklamowych (wykorzystywanie m.in. narzędzi Google Analytics)
przygotowywanie strategii i monitorowanie efektywności działań SEO
prowadzenie działań marketingowych w mediach społecznościowych
współpraca z innymi działami
Wymagania:
biegła obsługa komputera (pakiet Office, Internet)
praktyczna znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą i marketingiem internetowym
umiejętność pracy z wykorzystaniem narzędzi Google (Google Analytics, Webmaster Tools, AdWords)
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność swobodnego wypowiadania się w formie pisemnej
wiedza na temat aktualnych trendów w mediach społecznościowych
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
samodzielność w działaniu, zaangażowanie
Oferujemy:
pracę w młodym, pełnym pasji zespole
dostęp do profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych
możliwość oferowania produktów na najwyższym poziomie
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
ponadprzeciętne wygrodzenie
możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
samodzielne stanowisko pracy
CV prosimy przesyłać na adres maila. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kontakt: praca@aifo.pl tel.: 14 611 32 25