Firma AiFO GROUP powstała w 2007 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją podzespołów do komercyjnych urządzeń chłodniczych oraz wykonywaniem instalacji klimatyzacji i chłodnictwa przemysłowego w obiektach przemysłowych i komercyjnych na terenie kraju i zagranicą. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sprzedawca w sklepie internetowym, miejsce pracy: Bochnia.
Obowiązki: prowadzenie i obsługa sklepu internetowego- aktualizacja informacji o ofercie sprzedaży (opisy, zdjęcia, ceny)
- kompletowanie informacji o nowych produktach i wprowadzanie nowości do oferty sklepu
- dbałość o rzetelność informacji umieszczanych na stronie internetowej sklepu, internetowa sprzedaż produktów, doradztwo w zakresie oferowanych produktów, redagowanie i wysyłanie informacji o nowościach w sklepie,
 utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, przygotowywanie dokumentów sprzedażowych, realizacja zamówień.
Wymagania: obsługa komputera (pakiet Office, Internet), doświadczenie na podobnym stanowisku, komunikatywność i otwartość na klienta, umiejętność swobodnego wypowiadania się w formie pisemnej, samodzielność i dobra organizacja pracy, wykształcenie średnie, dotacja PFRON – mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności, znajomość języka będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy: pracę w młodym, pełnym pasji zespole, dostęp do profesjonalnych szkoleń, narzędzia niezbędne do pracy, stałe wygrodzenie, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, samodzielne stanowisko pracy.
CV prosimy przesyłać na adres mailowy, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt: e-mail: praca@aifo.pl