ABJ – firma z dużym doświadczeniem, świadcząca usługi w przemyśle – zatrudni – Asystent , inżynier projektu – elektryk, automatyk.

Miejsce pracy : Bochnia

Oferujemy :
– atrakcyjne formy wynagrodzenia
– stabilność zatrudnienia
– możliwość rozwoju
– szkolenia w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych
– realizacja projektów na terenie UE i poza nią
– uczestniczenie w realizacji dużych projektów w doświadczonym zespole

Wymagania :

– wykształcenie wyższe: elektrotechnika, automatyka

– możliwa praca dla studenta uczelni technicznej (elektrotechnika, automatyka, robotyka)
(niepełny etat, elastyczny czas pracy)
– j. angielski – znajomość B2 lub wyższy
– j. niemiecki będzie dodatkowym atutem
– komunikatywność, otwartość
– prawo jazdy B

Zakres obowiązków:
– przygotowanie dokumentacji technicznej do realizacji projektu
– wykonanie pomiarów elektrycznych – wraz z protokołami
– wykonanie pomiarów sieci kom. (Ethernet, ProfiBus) – wraz z protokołami
– wykonanie dokumentacji powykonawczej
– udział w montażu i rozruchach linii produkcyjnych , I/O testy
– udział w przygotowaniu ofert

Oferty :
– prosimy o przesłanie CV na podany poniżej adres e-mail.

Kontakt: kontakt@abjelectric.pl