Firma WERNER KENKEL Bochnia Spółka z o.o. lider w dziedzinie produkcji tektury falistej oraz opakowań w Bochni poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Kluczowe obowiązki:
* obsługa wózka widłowego
* kompletacja zamówień przy użyciu skanera
* rozładunek i załadunek przy użyciu wózka widłowego
* prawidłowe zabezpieczenie materiałów przed uszkodzeniem w transporcie wewnętrznym
* prawidłowe wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań

Wymagane cechy i umiejętności:
* uprawnienia na wózek widłowy
* doświadczenie na stanowisku
* obsługa komputera
* niezbędne: dokładność, operatywność, rozwaga, dobra organizacja pracy, dbałość o powierzony sprzęt, sumienność
* gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Jeśli zależy Ci na pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, interesuje Cię tylko długoterminowa współpraca a dodatkowo zależy Ci na rozwoju kwalifikacji – to jest to oferta dla Ciebie. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kadry.bochnia@wernerkenkel.com.pl z dopiskiem: „Operator wózka widłowego”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Uwaga:
Twoje CV musi być opatrzone poniższą klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2016 r., poz. 922”

www.wernerkenkel.com.pl