Firma Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ŚLUSARZ POMOCNIK

Miejsce pracy: Rzezawa koło Bochni
Zakres obowiązków:
– przygotowywanie powierzchni, elementów i części do spawania przez czyszczenie, ukosowanie, cięcie, trasowanie, wiercenie, szlifowanie,
– pomoc przy załadunku i montażu gotowych wyrobów
Wymagania:
– dyspozycyjność i chęć do pracy w systemie dwuzmianowym,
– mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji,
– dobra organizacja pracy,
Oferujemy:
– stabilną pracę,
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
– pracę w systemie zmianowym w ramach umowy o pracę,
– dodatkowe benefity dla pracowników (ubezpieczenie grupowe, kartę multisport, nagrody finansowe)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail z dopisaną w temacie wiadomości nazwą stanowiska
Zapraszamy również bezpośrednio do firmy ul. Brzeska 3, Rzezawa w godzinach 8-16 tel. 14 696 04 00
Rodzaj pracy: Pełny etat

Kontakt: T: 14-696 04 00 E: praca@arcom.net.pl