Arcom Sp. J. to jeden z czołowych europejskich producentów systemów do składowania opon. Główną działalnością spółki jest produkcja lekkich konstrukcji metalowych – palet, regałów, boksów, koszy do magazynowania i transportowania. Nasze produkty eksportujemy do prawie 40 krajów. Aktualnie poszukujemy SPAWACZY (135)
Zakres obowiązków: – spawanie konstrukcji (regały, stojaki, palety stalowe) zgodnie z dostarczoną dokumentacją,
Wymagania:
- nie wymagamy doświadczenia w pracy, jeśli je posiadasz będzie to dodatkowym atutem,
- aktualne uprawnienia spawalnicze MAG (MIG będą mile widziane),
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
Oferujemy:
- stabilną pracę,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
- pracę w systemie zmianowym w ramach umowy o pracę,
- średnie wynagrodzenie dla samodzielnego spawacza na poziomie 4800 zł brutto,
- dodatkowe benefity dla pracowników (ubezpieczenie grupowe, kartę multisport, nagrody finansowe),
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@arcom.net.pl
W temacie wiadomości prosimy dopisać „ SPAWACZ” Zapraszamy również bezpośrednio do firmy ul. Brzeska 3, Rzezawa w godzinach 8-16

Kontakt: e-mail: praca@arcom.net.pl tel. 14 696 04 00

zobacz ogłoszenia podobne