Firma Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba zlokalizowana w Rzezawie, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik lakierni.
Miejsce pracy: Rzezawa koło Bochni
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie elementów do malowania, wykonywanie poprawek lakierniczych,
- obsługa manipulatora,
- kontrola jakości detali,
- montaż wyrobów zgodnie z dokumentacją,
- wypełnianie dokumentacji właściwej dla stanowiska,
Wymagania:
- dokładność i sumienność,
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji,
- dobra organizacja pracy,
Oferujemy:
- stabilną pracę w ramach umowy o pracę,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
- dodatkowe benefity dla pracowników (karta multisport, ubezpieczenie),
- atrakcyjny system premiowy,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: praca@arcom.net.pl z dopisaną w temacie wiadomości nazwą stanowiska

Kontakt: e-mail: praca@arcom.net.pl

zobacz ogłoszenia podobne