Arcom Sp. J. poszukuje pracowników na stanowisko Operatora Zrobotyzowanego Stanowiska Spawalniczego.
Zakres obowiązków:
• obsługa zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego,
• komplementacja i przygotowanie materiałów,
• przygotowanie i montaż odpowiedniej matrycy,
• sprawdzanie poprawności ustawienia parametrów procesu zgodnie z dokumentacją i wymaganiami jakościowymi,
• sprawdzanie poprawności połączonych / spawanych detali zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi,
• wypełnianie dokumentów i kart właściwych dla stanowiska,
Wymagania:
• doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie mile widziane,
• doświadczenie w obsłudze maszyn wyposażonych w pulpity sterownicze będzie dodatkowym atutem,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych,
• umiejętność organizacji pracy,
Oferujemy:
Ofertę kierujemy również do osób, które nie posiadają doświadczenia w pracy na wskazanym stanowisku, jednak są zainteresowane możliwościami rozwoju;
• niezbędne przeszkolenie do obsługi robota spawalniczego,
• możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
• stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty – zapraszamy bezpośrednio do biura firmy Arcom ul. Brzeska 3 w Rzezawie (firma zlokalizowana jest koło DK 75).

Kontakt: tel. 14 696 04 00, e-mail: praca@arcom.net.pl