Arcom Sp. J. poszukuje aktualnie kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży (opony do quadów, motocykli, skuterów).
Miejsce pracy: Rzezawa koło Bochni.
Zakres obowiązków:
aktywne poszukiwanie nowych Klientów hurtowych i ich obsługa, prowadzenie negocjacji handlowych, obsługa stałych Klientów hurtowych i detalicznych, research rynku, przygotowywanie analiz cenowych, monitorowanie działań konkurencji, poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży, Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży opon do quadów, motocykli, skuterów (tworzenie opisów ofert, obsługa sklepu internetowego, wystawianie ofert na portalach aukcyjnych), obsługa sklepu internetowego, allegro, praca w CRM i programie Comarch XL (wystawianie dokumentów sprzedażowych), uczestnictwo w działaniach marketingowych na portalach branżowych, w gazetach, pomoc w obsłudze rajdów, w przygotowaniu akcji reklamowych i promocyjnych;
Wymagania:
min. 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, doświadczenie w branży motocyklowej będzie niewątpliwym atutem, praktyczna wiedza z zakresu sprzedaży B2B, B2C, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych, umiejętność przygotowywania ofert, doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu akcji marketingowych/ promocyjnych, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie: word, excel, outlook, publisher), znajomość programu Photoshop będzie mile widziana, mile widziana będzie również znajomość następujących programów/ portali: Comarch XL (sprzedaż), allegro, tradewatch, easyuploader;
Oferujemy:
najchętniej w naszym zespole powitalibyśmy osobę, która posiada doświadczenie w branży motocyklowej. Jeśli jednak takowego nie posiadasz, ale interesujesz się sprzedażą i co więcej jesteś entuzjastą quadów lub motocykli to nasze drzwi stoją dla Ciebie otworem. Gwarantujemy Ci pracę w bardzo dynamicznym środowisku, możliwość stałego kontaktu z Klientem i aktywnego uczestnictwa w kreowaniu strategii sprzedażowej, jak też czasem odrobinę wysiłku fizycznego (raz w m-cu ktoś musi nam pomóc rozładować dostawę J). Do tego dorzucamy nieformalną, sympatyczną atmosferę, umowę o pracę, kartę multisport i dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa na niezłym poziomie plus prowizja od sprzedaży).
Jeśli jesteś zainteresowana/y to prześlij swoje CV (list motywacyjny również będzie mile widziany) na adres e-mail.

Kontakt: e-mail: praca@arcom.net.pl